Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Firma germana Wellstar International, ofera produse naturiste bio pentru sanatate si pentru cosmetica, aparate performante pentru cosmetice si pentru slabit, cu o tehnologie de varf, exclusivista. Gama de suplimente nutritionale, au la baza 4 microalge care au efecte benefice in detoxifierea si revitalizarea organismului. Algele actioneaza la nivel celular, in 3 faze: detoxifiere, aprovizionare cu 4000 de substante vitale si protejarea celulara, avand in compozitia sa astaxanthin - antioxidantul cel mai puternic. Gama de produse pentru cosmetica foloseste noi standarde in toate aspectele legate de ingrijire a pielii. Descopera alt ego al tau! Descopera secretele adevaratei frumuseti ale vedetelor, extrem de eficient si la preturi accesibile. Aparatul Byas - Bionic activeaza sistemul tineretii. Aduceti inapoi un aspect exterior tineresc din surse naturale folosind, fara injectii si bisturiuri. Byas imbina doua mecanisme active extrem de eficiente, in sincron: pe de o parte, un microcalculator controlat de un calculator portabil, Lifter Bionic, care prin iontoforeza ajuta sa patrunda ingredientele pretioase active in acele straturi profunde unde au loc procese de imbatranire a pielii, unde produsele traditionale cosmetice nu pot ajunge. Pe de alta parte, produsele de ingrijire selectate, care sunt unice pentru sistemul 3-faze poate crea armonie perfecta unul cu altul. Bionic Lifter utilizeaza conceptia eficienta dovedita a iontoforezei cu ajutorul curentului galvanic in scopul introducerii in acele straturi profunde ale pielii a ingredientelor active ale serurilor speciale Byas unde au loc procesele de imbatranire ale pielii si unde nu pot patrunde produsele cosmetice traditionale. Apartul Byas Bady, pentru slabit, cu rezultate notabile in reducerea depunerilor abdominale etc. Puteti promova produsele Wellstar si beneficia de comisioane importante si de un sprijin permanent.

Cerinte

Caut parteneri intr-un multi level marketing de mare success, ca si reprezentanti ai companii germane Wellstar, nr. 1 in lume, in folosirea miroalgelor in produsele de sanatate si de cosmetica, care mai ofera si aparate performante impotriva ridurilor si depunerilor de grasime abdominala, cu tehnologii de varf, toate cu rezultate uimitoare in refacerea starii de bine, a frumusetii si remodelarii corpului. Nu contează vârsta, sexul, pregătirea, experiența, educația, religia, naționalitatea, dar contează să știi ce vrei, sa fii o persoana ambitioasa și să fii dispus să înveți. Ce solicit: seriozitate, deschidere, implicare, punctualitate, perseverență (nu are sens să mă păcălim, vom fi plătit strict după rezultate) si câteva ore/săptămână din timpul tău, să fii dispus să investești în educația ta, în dezvoltarea ta personală și profesională. Este bine daca se cunoaste folosire PC-lui si detinerea de cunostinte medicale, desi nu este nevoie de abilităţi deosebite, produsele sunt foarte bune, se vand singure, doar trebuie prezentate. Programul este flexiibil, beneficiate de pregatire / formare profesională gratuita in afara tarii; Activitatea consta in recomandarea afacerii si in vanzarea de produse, respectiv recrutarea/dezvoltarea unei echipe de colaboratori. Ce ofer: suport permanent, training, mentoring, know-how; vei fi plătit direct proporțional cu performanțele personale, exclusiv în funcție de rezultate; vei învăța într-un an mai mult decât în 5 ani de școală; vii într-o echipă de oameni profesioniști, deschiși, optimiști, veseli, care te vor susține necondiționat; în cativa ani, functie de implicare, vei putea avea propria ta afacere care îți va asigura un venit decent (independență financiară). Ce nu vă ofer: salariu fix, mașină, telefon, laptop, asigurare medicală, transport, program fix, abonament la sală etc (toate acestea ți le vei cumpăra singur din comisioanele pe care le vei încasa, când vei performa). Pentru cine a înțeles foarte bine ce cer (dar şi pentru cei care nu au înţeles foarte exact, dar sunt curioşi), aștept un mail cu câteva detalii personale şi cu întrebări.

100 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja