Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Agentia Admirals recruteaza urgent ospatar/ospatarita pentru vase de croaziera. Salariul oferit este de 850 euro net/luna plus tips. Compania ofera de asemenea asigurare medicala si transport. In responsabilitati intra urmatoarele: -conducerea clientilor la masa -pregatirea meselor conform standardelor -prezentarea meniurilor clientilor, raspunderea la intrebarile acestora -explicarea meniului clentilor -cunosterea vinurilor si recomdarea acestora catre client in functie de zona de navigatie.

Cerinte

Se cere: -detinerea unei calificari constituie avantaj -limba germana la nivel mediu spre avansat -experienta pe o pozitie similara minim 3 ani, in hotel/restaurant , pe vase de croaziera constituie avantaj. -se cauta persoana sociabila, comunicativa Cei interesati pot trimite cv-ul in limba engleza la adresa de e-mail.

1 pozitii disponibile 12 persoane au aplicat deja