Detalii loc de munca

Descrierea jobului

- structureaza si documenteaza informatiile brute (tarife, pachete de vacanta) primite spre a le posta online - testeaza, verifica, redacteaza continutul web conform regulilor de optimizare pentru motoare de cautare - colaborareaza cu celelalte departamente pentru actualizarea informatiilor in site - rapoarte periodice cu privire la activitatea desfasurata Salariul entry-level se stabileste in functie de experienta, si este intre 1200 si 1600 RON/luna pentru primele 3 luni de proba. Dupa aceasta perioada se va renegocia la fiecare 6 luni, in functie de performante.

Cerinte

- cunostiinte foarte bune de operare PC - cunostiinte avansate de limba engleza (scris, citit, vorbit) - cunoastere foarte buna a limbii romane - meticulos in privinta gramaticii / ortografiei - persoana organizata / atenta la detalii - abilitati de planificare si organizare a activitatii proprii - cunostiinte avansate (Office, Internet Enviroment) - viteza mare de organizare / introducere date - capabil sa estimeze si sa respecte termenele de livrare Pentru a lua in considerare CV-ul dvs. pentru aceasta pozitie este ABSOLUT NECESAR sa aveti background in administrarea site-urilor de turism.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja