Detalii loc de munca

Descrierea jobului

- structureaza si documenteaza informatiile brute (tarife, oferte) primite spre a le posta online - testeaza, verifica, redacteaza continutul web conform regulilor de optimizare pentru motoare de cautare - colaborareaza cu celelalte departamente pentru actualizarea informatiilor in site - rapoarte periodice cu privire la activitatea desfasurata

Cerinte

- cunostiinte foarte bune de operare PC - cunostiinte avansate de limba engleza (scris, citit, vorbit) - cunoastere foarte buna a limbii romane - meticulos in privinta gramaticii / ortografiei - persoana organizata / atenta la detalii - abilitati de planificare si organizare a activitatii proprii - cunostiinte avansate (Office, Internet Enviroment) - viteza mare de organizare / introducere date - capabil sa estimeze si sa respecte termenele de livrare Pentru a lua in considerare CV-ul dvs. pentru aceasta pozitie este ABSOLUT NECESAR sa aveti background in administrarea site-urilor de turism. Multumim! OFERTA (BONSURI / BENEFICII): - salariu entry-level 1200-1400 RON  - posibilitatea avansarii in functie  - salariul nu este limitat, se va renegocia dupa 6 luni. Daca performantele profesionale sunt vizibile si veniturile vor fi pe masura.

2 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja