Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Esti pasionat de web design dar ai si abilitatile necesare sectiunii de vanzari online? Esti dispus sa pui in aplicare idei si strategii noi pentru dezvoltarea site-ului nostru? Depune cv-ul tau chiar acum. Principalele responsabilitati ale postului sunt: sa administrezi site-urile conform specificatiilor si cerintelor managementului superior; sa faci lucrari de design grafic; sa prelucrezi imagini, sa aranjezi articole in pagina, sa creezi banere, sigle, antete etc; sa faci upload de site-uri pe serverele de hosting. Beneficii pachet salarial atractiv; instrumente de lucru moderne; posibilitate de dezvoltare profesionala.

Cerinte

Cerinte/Descriere Job minim 1 an experienta in domeniul administrarii paginilor web, in operare grafica si design; experienta in folosirea cel putin a unui sistem de administrare a bazelor de date; cunostiinte de marketing si vanzari, pentru a dezvolta sectiunea de vanzari online; cunostiinte de limba engleza nivel mediu.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai