Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Esti pasionat de web design dar ai si abilitatile necesare sectiunii de vanzari online? Esti dispus sa pui in aplicare idei si strategii noi pentru dezvoltarea site-ului nostru? Depune cv-ul tau chiar acum. Principalele responsabilitati ale postului sunt: sa administrezi site-urile conform specificatiilor si cerintelor managementului superior; sa faci lucrari de design grafic; sa prelucrezi imagini, sa aranjezi articole in pagina, sa creezi banere, sigle, antete etc; sa faci upload de site-uri pe serverele de hosting. Beneficii pachet salarial atractiv; instrumente de lucru moderne; posibilitate de dezvoltare profesionala.

Cerinte

Cerinte/Descriere Job minim 1 an experienta in domeniul administrarii paginilor web, in operare grafica si design; experienta in folosirea cel putin a unui sistem de administrare a bazelor de date; cunostiinte de marketing si vanzari, pentru a dezvolta sectiunea de vanzari online; cunostiinte de limba engleza nivel mediu.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja