Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Greenland Romania (companie de resurse umane cu sediul central in Dubai si filiala in Romania-Timisoara) recruteaza personal hotelier pentru programul Work and Travel Grecia 2014.Angajatorii greci ofera contracte in hoteluri de 4 - 5 stele in diverse locatii ca insulele CRETA, KOS, CORFU, RHODOS, ZAKYNTHOS si HALKIDIKI. Pozitiile oferite :receptionist (cunoștinte avansate de limba engleză sunt obligatorii + cunoștinte de germană, rusă sau greacă), waiter/waitress , chambermaids , bell boy/groom , animator copii/entertainer, kitchen help sau cook assistant, bar/bar assistant/bartender ,masseurs for SPA, etc. Responsabilitati Durata programului :contractele sunt cu plecari imediate si se termina la sfarsitul lunii octombrie. Beneficii: -450 de Euro pe luna,dar exista posibilitatea de ore suplimentare si bacsisuri . Orele de lucru si zilele libere: -8h pe zi,beneficiind de o zi libera pe saptamana Cazare si masa: Gratuit se asigura cazarea si masa (3 mese/zi ) Costuri Costul programului este de 200 Euro. Pentru cei care doresc sa plece si sunt absolventi minim 12 clase sau studentii (fara a avea profil turism) este necesara inscrierea la un curs de formare profesionala in domeniul hotelier:taxa de inscriere curs 200 RON. Alte costuri: Transport: incepand de la 60 Euro - costul depinde de perioada plecarii,mijlocul de transport ales și de destinatia ta. Cheltuieli personale Persoanele interesate sunt rugate sa aplice un CV + poza in limba engleza la adresa de mail.

Cerinte

Cerinte - Pot participa la acest program persoanele care sunt absolvente minim 12 clase sau studentii , indiferent de forma de invatamant, anul de studiu sau medie; - Daca esti student la o facultate cu profil turism constituie avantaj :taxa va fi doar de 200 EUR !!!! -Se solicita limba engleză- nivel intermediar, (alte limbi straine reprezinta un plus); - Clinic sănătos/apt de munca; - Cazier judiciar curat; -Experienta si recomandari bune de la foste locuri de munca in domeniul hospitality reprezinta un plus.

100 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja