Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Esti student(a)?Sau ai pina in 30 de ani? Vrei sa muncesti in Grecia pe perioada sezoniera in domeniul hotelier turistic? Indiferent daca ai sau nu calificare,detii cunostinte minime de limba engleza sau nu si vrei sa iti asiguri un venit lunar net garantat de 500 euro net plus eventualele bacsisuri atunci aceasta este sansa ta! Pozitii de cameriste,ospatare,ospatari,general workeri ,ajutori bucatari etc la hoteluri de 4 si 5 stele,toate ofertele includ cazare si masa asigurata de catre angajator,luati in considerare si eventualele bacsisuri. Nu se percepe comision la plecare!se deduce din primul salariu 200 de euro,candidatele(candidatii) trebuie sa isi asigure drumul dus pina la destinatia jobului . Persoanele tinere nu necesita experienta,. Cerinte limba engleza cunostinte minime,cazier juridic curat,persoane muncitoare disponibile pentru a lucra in strainatate pina la sfarsitul lunii octombrie,,plecarile se fac saptamanal ! Beneficii Oferite cazare.masa asigurata,salariu motivant,bacsisuri

Cerinte

Nu se percepe comision la plecare!se deduce din primul salariu 200 de euro,candidatele(candidatii) trebuie sa isi asigure drumul dus pina la destinatia jobului

20 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja