Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Acest program este destinat studentilor si tinerilor cu varsta peste 18 ani, indiferent de anul scolar sau situatia notelor. Pentru a putea participa la acest program trebuie sa vorbesti limba engleza la nivel conversational si sa ai un minim de experienta in domeniul hospitality. Nu este necesara limba greaca, insa cunoasterea ei sau a unei alte limbi straine reprezinta un avantaj. Ce ofera programul? - oferte de munca in domeniul hospitality (bar/restaurant/hotel) - perioada de desfasurare a ofertelor de munca: intre 3 si 6 luni, in perioada verii - salariul este cuprins intre 300 si 500 EURO - cazarea si masa sunt asigurate de angajator Tipuri de oferte de munca - Waiter/waitress - Housekeeping - Chambermaid - Lifeguards - Kitchen help - Cook Assistant - Bell Boy Beneficiile programului Work and Travel Grecia: -Un job atractiv, asigurat printr-un contract de training; -Cazare si masa, oferite de angajator; -Asistenta gratuita 24/24 inainte de plecare si pana la revenirea in tara; -Imbunatatirea limbii engleze; -Dobandirea unei experiente de munca internationale

Cerinte

Acte necesare la inscriere - copie dupa buletin - copie dupa pasaport - CV-ul (model primit de la ZIP Travel), impreuna cu doua poze, una tip buletin si una in intregime

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

30 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja