Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Exemple de joburi UK: Bartender; Bell Attendant; Busser; Dishwasher; Cook/Chef; Food Runner; Waiter (Server); Room Attendant; Receptionist; Housekeeper etc. Work and Travel in UK iti ofera: - Contract de munca intre 3 si 12 luni, cu posibilitate de prelungire in domeniul hospitality ( bar, restaurant, hotel) - Interviu pentru stabilirea nivelului de engleza; - Informatii ajutatoare pentru obtinerea NINO-“National Insurance Number”(număr unic de indentificare pentru contribuțiile personale la sistemul social din UK); - Informatii ajutatoare pentru deschiderea contului bancar ; - Cazare la locul de munca sau in imediata apropiere la preturi intre 30-60 Lire/saptamana (se retin din salariu); - Asistenta 24/7 pe toata perioada contractului .

Cerinte

Pentru a fi eligibil trebuie sa indeplinesti DOAR urmatoarele conditii: - Cunoașterea limbii engleze la nivel conversational ; - Experienta in domeniu reprezinta un avantaj (pentru anumite pozitii experienta este obligatorie). Costurile programului sunt urmatoarele: - 500 RON Taxa de înscriere (la inscrierea in program); - 450 LIRE Taxa de program ( la inscrierea in program ) • Nu mai exista nici un alt cost in afara de cele mentionate mai sus si de costul transportului.

20 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja