Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Marea Britanie a eliminat restrictiile de pe piata muncii incepand cu 2014! Acest program este disponibil pentru tinerii din România care doresc să lucreze in Marea Britanie in domeniul hospitality, pe o perioada intre 3 si 12 luni. Salariul in UK este de minimum 6.31 LIRE /oră. Exemple de joburi: Bartender; Bell Attendant; Busser; Dishwasher; Food Runner; Waiter (Server); Host; Room Attendant; Receptionist; Housekeeper etc. Grabeste-te sa muncesti fara restrictii in Marea Britanie!

Cerinte

Pentru a fi eligibil trebuie sa indeplinesti DOAR urmatoarele conditii: - Cunoașterea limbii engleze la nivel conversational ; - Experienta in domeniu reprezinta un avantaj- pentru anumite pozitii, experienta este esentiala. Costurile programului sunt urmatoarele: - 500 RON Taxa de înscriere (la inscrierea in program); - 450 LIRE Taxa de program • Nu mai exista nici un alt cost in afara de cele mentionate mai sus si de costul transportului.

10 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja