Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Operarea și programarea de la bordul unei mașini în mod autonom pentru strunguri cnc cu limbaj fanuc. Societatea noastră client este o importantă multinațională cu sediul în Zarnesti. Salariul lunar net oferit persoanelor cu experiență este de 3.000 lei. Pe lângă salariu se asigură transport gratuit și bonuri de masă. Contractul de muncă este pe perioadă nedeterminată, încheiat direct cu firma client. Candidații trebuie să aibă domiciliul în Brasov sau în localitățile din împrejurimi. Disponibilitate pentru muncă în schimburi, chiar și de noapte sau în weekend. Poziția prevedere și avansare profesională precum și formarea necesară avansării profesionale. Se solicită de asemenea disponibilitate de a începe munca până cel târziu în data de 1 aprilie. Căutam personal urgent, toate ofertele noastre de muncă prevad ANGAJAREA IMEDIATA; societatea Job Community nu percepe nicio taxa de la candidati, toate contractele de munca sunt conform legilor in vigoare. JOB COMMUNITY srl – Inregistrat la ITM Brasov in registrul special de evidenta a agentilor de ocupare a fortei de munca in strainatate la Nr. 173 din 03.02.2017.

Cerinte

Experiență semnificativă în domeniul programării și efectuării operațiunilor cu strung având control numeric și limbaj fanuc. Bune cunoștințe a desenului tehnic și mecanic și a instrumentelor de măsură. Diplomă studii tehnice sau profesionale . Este necesară o mare pasiune pentru mecanică de precizie și o ambiție specială pentru avansare profesională .

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 5 - 10 ani

1 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja
Festivalul economiei germane