Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza ZIDAR POLIVALENT in Franta. Recrutam pentru unul din clientii nostri un Muncitor polivalent, ce va executa urmatoarele lucrari: -zidarie din caramida, piatra, BCA; -structuri de rezistenta-pereti exteriori, pereti despartitori, centuri, stalpi, grinzi, scari, garduri; -montaj de tamplarie cand este cazul; -renovare pereti ce nu sunt in vinclu; -lucrari de demolare. Beneficii: -salarizarea bruta de 1600 euro/luna; -cazarea si transportul sunt asigurate; -posibilitatea de a lucra in Franta. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

-experienta ca muncitor polivalent in constructii de cel putin 5 ani; -calificare in domeniu; -cunostinte de citire planuri tehnice; -permis de conducere categoria B si experienta ca sofer; -disponibilitatea de a pleca cu masina personala; -cunostinte de limba franceza la nivel conversational; -persoana autonoma si dispusa la munca fizica.

1 pozitii disponibile 30 persoane au aplicat deja