Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru un client din Olanda suntem in cautarea unei echipe de 3-4 zidari, capabili sa aseze in medie 800-1000 de caramizi in 8 ore de lucru/zi. Programul de munca este de 8 ore/zi, de luni pana vineri si exista posibilitatea efectuarii de ore suplimentare.

Cerinte

Cerinte: - minimum 3 ani experienta in domeniu; - clinic sanatos; - cunostinte de limba engleza si/sau germana. Oferta salariala: - min. 1850 eur net/luna; - orele suplimentare se platesc dupa cum urmeaza : de luni - vineri +130%, sambata +150%; - salariul se plateste saptamanal. Cazarea: - se asigura de catre angajator si se plateste de catre candidat; - costul cazarii este de 75-100 eur/saptamana, cheltuieli incluse; - camera pentru o persoana. Tip contract: - se semneaza un contractul cu partenerul nostru, agentie de munca temporara, candidatul fiind - detasat la clientul final; - dupa 2500 ore lucrate pentru un client, candidatul poate primi contract de munca direct de la clientul final. Transportul Romania - Olanda revine in sarcina candidatului. Data de start: ASAP. NU PERCEPEM COMISION DE LA CANDIDATI !!!

5 pozitii disponibile 14 persoane au aplicat deja