Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam urgent un zidar piatra naturala care sa lucreze pentru unul din clientii nostri in Franta. Este necesar sa fi facut atat zidarie cat si placari fatade cu piatra naturala. Dupa ridicarea zidului, trebuie sa se faceti imbinarile intre pietre cu ajutorul mortarului. La final trebuie sa executati finisajele pentru a preda lucrarea. Daca va regasiti in descrierea postului astept CV-ul dumneavoastra. BENEFICII: Salarizarea este de 1600 euro brut/persoana/luna. Cazarea in suma de 500 de euro/luna este oferita Gratuit de catre firma angajatoare. Transportul este asigurat la inceput si la final de misiune. Perioada contractuala poate fi prelungita in functie de performante.

Cerinte

Experienta in Israel poate fi considerata un avantaj. Clientul va pune la dispozitie o masina de servici ceea ce necesita permis de conducere categoria B. Cunostintele de limba franceza la nivel conversational nu trebuie sa lipseasca. Avem nevoie de o persoana autonoma, harnica si responsabila.

1 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja