Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam 1 Zidar polivalent cu experienta in Franta. Daca te consideri un bun constructor aplica CV-ul la oferta noastra. Candidatul ideal trebuie sa ridice case de la fundatie pana la acoperis. Trebuie sa faca partea de fier beton si dulgherie, zidarie, tencuiala si acoperis. Zidaria se face din boltari si piatra naturala. Beneficii Salarizarea bruta este de 1500 euro/luna. Cazarea in suma de 450 euro/luna este oferita Gratuit de catre firma angajatoare. Transportul la inceput si la final de misiune este asigurat. Locatia misiunii este in zona centrala a Frantei. Toate candidaturile vor fi analizate cu seriozitate si in deplina confidentialitate. Numai candidatii selectati vor fi contactati.

Cerinte

Experienta in constructii si cunostintele de citire a planurilor tehnice vor fi principalele criterii de selectie. Cunostintele de limba franceza la nivel conversational sunt obligatorii. Permisul de conducere categoria B este un avantaj. Candidatul trebuie sa fie autonom, harnic si responsabil.

1 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja