Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza pentru Franta, o companie cu renume in domeniul constructiilor o echipa de 5 zidari cu experienta in strainatate. Responsabilitatile sunt: - efectuarea lucrarilor de zidarie din caramida, BCA si piatra; - realizarea cofrajelor metalice pentru structuri; - zidirea peretilor cu diferite materiale de constructii. Beneficii: - salarizare bruta de 1500 euro/luna; - cazarea este asigurata; - posibilitate de prelungire a contractului de munca. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate

Cerinte

- cunostinte de limba franceza la nivel mediu; - experienta in acest domeniu atat in tara cat si in strainatate; - calificare de zidar reprezinta un avantaj; - permis de conducere categoria B; - persoane autonome si responsabile.

5 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja