Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Descrierea postului: - executarea de lucrari de zidarie, tencuiala decorativa si finisaj, zidarie pe caramida aparenta de fatada. -construirea, renovarea, finisarea si intretinerea - caselor, apartamentelor; - se lucreaza zidarie din boltari si montare caramida aparenta - realizarea unor structuri pe care se vor construi pereti sau tavane false;

Cerinte

Cerințe job: - experienta in domeniu de minim 10 ani; - sa cunoasca metodele de lucru cu diferitele materiale specifice zidariei si finisajelor interioare si exterioare; - cunostinte citire planuri; - cunostinte de limba franceza la un nivel mediu-avansat; - conditie fizica buna; - sa aiba permis de conducere B; - persoane organizate, responsabile, atente si autonome. Beneficii: Nu se percepe comision la angajare !! - contract individual de munca cu posibilitate de prelungire pentru persoanele serioase si responsabile, oferim asistenta permanenta de la data inceperii si pana la data incheierii contractului; - plata corecta si la timp - in cazul detasarii, cazarea si cheltuielile aferente asigurate de angajator; - transportul asigurat de angajator, la plecarea si revenirea din misiune Persoanele interesate sunt rugate sa trimita un CV cat mai detaliat din care sa rezulte experienta profesionala, insotit de o poza( full body) la adresa de email Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

2 pozitii disponibile 26 persoane au aplicat deja