Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Invadam santierul clientului nostru si de aceea avem nevoie de o echipa de 14 Zidari cofraje metalice. Obiectivul este constructia de blocuri si cladiri de birouri din beton armat. Activitatea zilnica va fi urmatoarea: -trasarea suprafetelor in functie de planul tehnic; -montarea, fixarea si stabilizarea panourilor metalice; -montarea popilor metalici de sustinere; -fixarea armaturii, turnarea si vibrarea betonului; -decofrarea ansamblelor cand betonul ajunge la rezistenta optima. Daca sunteti harnic, autonom si cunoasteti meserie, va facem parte din echipa. Beneficii: Salarizarea bruta este de 1800 euro/luna/persoana. Cazarea in suma de 350 euro/luna/perosoana este oferita Gratuit de catre firma angajatoare. Transportul la inceput si la final de misiune este asigurat. Poate fi un contract de lunga durata, clientul are santiere de mari dimensiuni.

Cerinte

Experienta in domeniu este esentiala. Daca ati mai lucrat in Franta, aveti un real avantaj. Permisul de conducere categoria B si cunostintele de limba franceza sunt obligatorii pentru 4 membri ai echipei. Avem nevoie de oameni responsabili si dornici de munca.

14 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja