Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza ZIDARI COFRAJE METALICE in Franta. Recrutam pentru clientul nostru din Franta 5 Zidari cofraje metalice. Responsabilitatile postului sunt: - construirea cladirilor civile si industriale folosind panourile metalice (pereti, stalpi, grinzi, placi); - trasarea lucrarilor ce urmeaza a fi executate conform planurilor tehnice; - montarea panourilor, fixarea si stabilizarea acestora; - montarea popilor metalici de sustinere; - fixarea armaturii, turnarea si vibrarea betonului; - decofrarea ansamblelor cand betonul ajunge la rezistenta optima. Beneficii: - salarizarea bruta de 1600 euro/luna; - cazarea si transportul sunt asigurate; - posibilitatea de a lucra in Franta. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate

Cerinte

- experienta in domeniu atat in tara cat si in Franta; - cunostinte de citire planuri tehnice; - calificare in domeniul constructiilor; - persoane harnice si motivate; - permis de conducere categoria B; - cunostinte de limba franceza la nivel mediu spre avansat.

5 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja