Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Sunteti vorbitor de limba franceza si aveti experienta ca zidar-fierar betonist? Avem nevoie de dumneavoastra. Cautam 2 zidari-fierari betonisti pentru un client al nostru din Franta, ce vor avea urmatoarele responsabilitati: -vor lucra pe santiere civile, la constructii de blocuri. -vor monta cofrajele metalice si se toarne betonul pentru structurile de rezistenta. -se va face zidarie din caramida, BCA si parpaign. -se va executa partea de tencuiala; -se toarna si se finiseaza sapa traditionala franceza. Beneficii: Salarizarea bruta este de 1600 euro/luna/persoana. Cazarea in suma de 450 euro/luna/persoana este oferita Gratuit de catre firma angajatoare. Transportul la inceput si la final de misiune este asigurat.

Cerinte

Experienta si calificarea in domeniu sunt principalele criterii de selectie. Cunostintele de limba franceza si permisul de conducere categoria B sunt obligatorii. Abilitatea de citire si interpretare a planurilor tehnice nu trebuie sa lipseasca.

2 pozitii disponibile 9 persoane au aplicat deja