Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Beneficii: • Plecari imediate FARA COMISION • Contract de 12 luni cu posibilitatea de prelungire • Salariul este de £ 12.50 pe ora, cu 40 de ore pe săptămână, echivaland cu peste £ 2000 pe luna. Transportul la și de la santier este platit. De asemenea orele suplimentare sunt platite separat. •

Cerinte

Cerinte: • Candidații trebuie să aibă experiență în lucrul pe clădiri mai vechi și istorice • Abilitățile necesare includ Tăierea și Tehnici de crestare a pietrei • Candidații trebuie să aibă experiență în construirea de sisteme de placare cu Granit, Gresie, Calcar si Mortare cu blocuri de placare de 40 -100 mm grosime • Candidații trebuie să fie capabil să citească planuri de constructie și de a construi în conformitate cu desenele și caietul de sarcini . • Cunostinte de limba enleza la nivel mediu sunt un plus. • Candidații vor avea initial 1 săptămana de proba în Marea Britanie pentru a se evalua compatibilitatea lor și de a se stabili dacă abilitățile lor îndeplinesc cerințele Companiei. Biletul de avion si cazarea vor fi acoperite de catre Angajator doar pentru prima saptamana • CV in limba engleza ,

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja