Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Job4Life cauta ZIDARI pentru partenerul sau din Olanda. Oferta salariala 13,4 - 16,5euro/ ora lucrata brut - in functie de experienta si de nivelul la limba engleza/germana (2251 - 2772 eur brut/luna)

Cerinte

Candidatul ideal trebuie sa indeplineasca urmatoarele criterii: Experienta in domeniu 2ani+ Nivel la limba engleza sau germana - conversational Diploma de calificare (VCA este un plus) Permis de conducere - cat. B masina(un mare avantaj) Responsabilitati: Renovare, Intretinere, Reabilitare, Constructie. Beneficii: Contract de munca semnat si declarat in Olanda cu angajatorul pe o perioada nedetermina; Un mediu profesional de lucru; Cazarea - asigurata contracost - 100 euro Transportul de la cazare la locul de munca se va face cu masina proprie - Desi partenerii nostri vor incerca sa gaseasca candidatilor o cazare cat mai aproape de locul de munca, in cazul in care distanta va fi mai mare de 10 km, angajatorul va plati 0.19 euro/km. Agentia noastra NU percepe comision sau taxe de mediere de la candidati!

10 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai