Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza pentru o misiune in Franta, o echipa de 10 zidari polivalenti cu experienta. Responsabilitatile sunt: - realizarea peretilor cu diferite materiale de constructii; - efectuarea lucrarilor de zidarie; - montarea placilor de faianta/gresie si marmura; - folosirea corecta si atenta a instrumentelor necesare de zidarie. Beneficii: - salarizare bruta de 1500 euro/luna; - cazarea si transportul sunt asigurate; - posibilitatea de prelungire a contractului de munca. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- cunostinte de limba franceza la nivel conversational; - experienta in domeniul constructiilor: zidarie si amenajari interioare, atat in tara cat si in strainatate; - permis de conducere categoria B; - persoane autonome si responsabile.

10 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja