Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza pentru o misiune urgenta in Franta, un zugrav autonom cu experienta. Responsabilitatile sunt: - pregatirea suprafetelor de lucru; - efectuarea lucrarilor de zugraveala de calitate in centre comerciale, cladiri de birouri si case particulare; - aprovizionarea locului de munca cu materiale si unelte necesare desfasurarii activitatii. Beneficii: - salarizare bruta de 1500 euro/luna; - cazarea si transportul sunt asigurate; - posibilitatea de prelungire a contractului. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

Cerintele postului: - experienta in domeniu de minim 3 ani atat in tara cat si in strainatate; - calificare specifica postului de zugrav; - cunostinte de limba franceza la nivel conversational; - permis de conducere categoria B; - persoana serioasa, organizata si autonoma.

1 pozitii disponibile 18 persoane au aplicat deja