Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Daca sunteti un zugrav profesionist, va doriti sa lucrati in Franta si nu aveti rau de inaltime, va oferim job-ul potrivit. Avem nevoie de un Zugrav exterior, pentru fatadele cladirilor, un om harnic si autonom. Din responsabilitatile pe care le veti avea putem enumera urmatoarele: -pregatirea suprafetelor si a materialelor de lucru; -finisarea peretilor exteriori in vederea vopsirii; -aplicarea amorsei si a lavabilului cu ajutorul trafaletului. BENEFICII Salarizarea bruta este de 1600 euro/luna/persoana. Cazarea in suma de 450 euro/luna/persoana este oferita Gratuit de catre firma angajatoare. Transportul la inceput si la final de misiune este decontat. Exista posibilitatea de prelungire a contractului. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

Experienta si calificarea in domeniu sunt principalele criterii de selectie. Cunostintele de limba franceza trebuie sa existe la nivel mediu spre avansat. Permisul de conducere categoria B si experienta de lucru la inaltime, pe schele metalice, nu trebuie sa lipseasca.

1 pozitii disponibile 19 persoane au aplicat deja