Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza o echipa de 4 zugravi pentru Franta. Aceasta va avea urmatoarele responsabilitati: -sa pregateasca suprafetele de zugravit (sa umple gaurile, crapaturile, sa finiseze colturile); -sa pregateasca si sa amestece vopselele; -sa zugraveasca cu trafaletul sau sa foloseasca sabloane; -sa faca lucrari de zugraveala decorativa, tencuieli si zugraveli interioare si exterioare; -sa monteze placi de rigips pe rame metalice, sa faca arcade si tavane false. Beneficii: -salariu atractiva: 1500 €/luna brut; -cazarea asiguratat si transport asigurat; -posibilitatea de a lucra intr-o companie franceza. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

-experienta de minim 5 ani in domeniul constructiilor - amenajari interioare si exterioare; -experienta in reamenajari si reconditionari; -experienta in montat rigips; -cunostinte citire planuri; -cunostinte medii - avansate de limba franceza; -conditie fizica buna; -persoana organizata, responsabila, atenta si autonoma; -permis de conducere categoria B.

4 pozitii disponibile 79 persoane au aplicat deja