Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

• Munca la ridicarea unei case de locuit. • Cladirea peretilor exteriori (caramida) si peretilor interiori ( caramizi cu goluri). • Punerea izolatiei. Oferim: • Salariu atractiv. • Munca pe o perioada lunga de timp. • Cazarea gratuita si utilata. • Asigurarea medicala atat in tara cat si peste hotare. • Posibilitatea platilor in avans in primele 2 luni de munca. • Consultanta de la distanta pe toata durata contractului. • Costurile de amortizare a masinii si pentru naveta de la locul de cazare la locul de munca sunt acoperite de firma. • Garantarea a 40 ore de munca pe sapatamana. • Haine de lucru si echipament pentru munca. • Ajutor in organizarea deplasarii spre Belgia. Informatii suplimentare: Data inceperii: cat mai curand posibil!

Cerinte

• Experienta de munca pe pozitia de zidar. • Cunoasterea limbii engleze la nivel comunicativ.. • Automobilul personal este binevenit. • Precizie, seriozitate si dorinta de a lucra. • Abilitatea de a lucra in echipa.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

Nivel minim de experienta necesara 6 - 12 luni

Limbi straine necesare Engleza

2 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai