Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

Descrierea postului: · Zidirea peretilor interni si externi. · Zidire cu boltari si caramizi. · Montare si demontare schele, taiat caramizi. · Construirea caselor, apartamentelor si a cladirilor rezidentiale. · Pregatirea locului de munca. Va oferim: · Salariu atractiv 10 euro net/h. · Munca pe perioada lunga de timp. · Apartament gratuit, complet echipat. · Asigurare garantata. · Posibilitatea platilor in avans in prima zi luna de lucru. · Consultant la distanta pe toata perioada proiectului. · Inapoierea costurilor de amortizare auto și naveta de la cazare-lucru si lucru-cazare. · Garantate 40 ore de munca pe saptamana. · Imbracaminte și echipamente de munca.

Cerinte

Cerinte: · Experienta de minimum 5 ani pe un post similar. · Cunostinte la nivel comunicativ de limba franceza – conditie esentiala. · Masina personala este un atuu. · Forta fizica, acuratete si viteza de lucru. · Abilitatea de a folosi macaraua cu brat telescopic este un atuu. · Harnicie, inventivitate si capacitate de a lucra in echipa.

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara 3 - 5 ani

Limbi straine necesare Franceza

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai