Detalii loc de munca - Franta

Descrierea jobului - Franta

EBC HR Solutions recruteaza 2 ZIDARI pentru unul din clientii sai din Franta, o companie specializata in domeniul zidariei generale si constructiilor. Responsabilitati : • Realizarea lucrarilor de constructii si a celor de renovare; • Captusirea/cofrarea dalelor de beton ; • Montajul pietrelor si a caramizilor; • Tencuirea fatadelor cu tencuiala decorativa; • Turnarea sapelor; • Realizarea deschiderilor (ferestre, cai de acces, usi); • Efectuarea lucrarilor de renovare interioare; • Renovarea fatadelor exterioare; • Cofrarea scandurilor si placilor, fixarea capriorilor si a stalpilor de sustinere; • Tencuirea cu culoare a lucrarilor (ca finisaj).

Cerinte

• Experienta de minimum 3 ani in domeniul constructiilor; • Permis de conducere categoria B – cerinta obligatorie; • Limba franceza la nivel conversational – cerinta obligatorie ; • Rezistenta fizica la efort si la munca la inaltime de maximum 6 metri pe schela. Oferta: • Salariu fix; • Cazare si utilitati asigurate; • Masina de serviciu; • Asigurare medicala.

2 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai