Detalii loc de munca - Franta

Descrierea jobului - Franta

STAFF TEMP RO angajeaza zidar-pietrar cu experienta in zidarie de sustinere, borduri din piatra si trotuare pentru client din Corsica. Principalele calitati ale candidatilor: experienta, seriozitate, dexteritate manuala si determinare. Responsabilitati: *Realizarea zidurilor de sustinere din piatra, beton sau caramida. *Realizarea bordurilor din piatra sau blocuri mici de beton *Realizarea trotuarelor din piatra *Terasamente Beneficii: *Salariu atractiv, contract pe Romania *Loc de munca stabil *Cazare asigurata *Asigurare medicala internationala *Plecari fara comision

Cerinte

*Minim 2 ani experienta in domeniu *Cunoasterea lucrărilor premergătoare pentru zidarie *Stapanirea tuturor pasilor: pregatire teren, trasare, pozitionare etc *Pregatirea materialelor si a uneltelor de lucru *Constituie avantaj experienta in manevrare betoniera/masina de nivelat etc *Disponibilitate de plecare imediata

5 pozitii disponibile