Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru un client din Olanda suntem in cautarea unei echipe de 3-4 zidari, capabili sa aseze in medie 800-1000 de caramizi in 8 ore de lucru/zi. Programul de munca este de 8 ore/zi, de luni pana vineri si exista posibilitatea efectuarii de ore suplimentare. Oferta salariala: • min. 1850 eur net/luna; • orele suplimentare se platesc dupa cum urmeaza : de luni - vineri +130%, sambata +150%; • salariul se plateste saptamanal. Cazarea: • se asigura de catre angajator si se plateste de catre candidat; • costul cazarii este de 75-100 eur/saptamana, cheltuieli incluse; • camera pentru o persoana. Tip contract: • se semneaza un contractul cu partenerul nostru, agentie de munca temporara, candidatul fiind detasat la clientul final; • dupa 2500 ore lucrate pentru un client, candidatul poate primi contract de munca direct de la clientul final.

Cerinte

• minimum 3 ani experienta in domeniu; • clinic sanatos; • cunostinte de limba engleza si/sau germana Alte informatii: • certificat VCA – daca un candidat nu detine acest certificat, angajatorul va facilita obtinerea lui si va suporta cheltuielile de examinare si obtinere; • echipa trebuie sa se deplaseze cu auto personal, se va deconta transportul de la cazare la locul de munca si inapoi, in cuantum de 0.19 eur/km parcurs. Transportul Romania - Olanda revine in sarcina candidatului. Data de start: ASAP.

2 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja