Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Franta

Descrierea jobului - Franta

SKILLS CONSULTING, agentie de recrutare si intermediere servicii, infiintata in anul 2014, prezenta pe piata locurilor de munca cu oferte ce vizeaza indeosebi domeniile: constructii, industrie, turism, medical, agricol si alimentar recruteaza pentru unul din colaboratorii sai din Franta, ZIDAR

Cerinte

 experienta in executarea de: - zidarie cu bloc beton celular (boltari), caramida, piatra naturala; - cofraj, armatura; - prepararea oricarui tip de mortar; - taiere piatra naturala;  cunoasterea limbii franceze la nivel mediu;  permis de conducere categoria B;  citire plan tehnic;  abilitatea de a lucra in echipa;  motivatie puternica;  simt al disciplinei;  rezistenta la stres si stare fizica buna. Se ofera:  contract de munca pe durata nedeterminata;  se lucreaza in Franta, pe santiere civile (case, blocuri de 4 etaje, cabane, hoteluri) ;  program de lucru: LUNI – VINERI: 08.00 –17.00;  39h/saptamana; 169 h/luna;  salariu/luna net intre 1 300.00 – 1 600.00 €;  echipament de lucru asigurat;  cazare asigurata;  transport Romania – Franta (dus-intors) asigurat.

3 pozitii disponibile 12 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai