Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Descrierea jobului Responsabilitati: - executarea lucrarilor pe un santier civil; - constructie ziduri din beton si caramida; - realizarea peretiilor cu diferite materiale de constructii; - pregatirea suprafetelor de tencuit si a materialelor necesare; - lucrari din rigips, compartimentari, pereti despartitori si dubluri pe cadru, dubluri lipite, tavane de rigips casetate, izolatii, montaj pereti din rigips, saparea santurilor pentru cabluri in pereti, podele, plafoane, acoperis tigla. Se ofera: - salarizare neta de 1410 euro/luna; - cazarea si transportul sunt asigurate; - contractul este pe perioada determinata si se prelungeste. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- cunostinte de limba franceza la nivel mediu; - experienta relevanta pe o pozitie similara atat in tara cat si in strainatate; - abilitati de citire si interpretare a planurilor tehnice; -prmis de conducere (categoria B)

1 pozitii disponibile 17 persoane au aplicat deja