Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam zidari cu experienta pentru a lucra in Olanda, langa orasul Sittard. Experienta de lucru in Olanda sau Belgia reprezinta un avantaj. Beneficii: -contract de munca pentru un an -plata se face cu 11 Euro/ora lucrata -salariul lunar NET este 1800 Euro/luna -cazare asigurata de angajator gratuit -asigurare de sanatate in valoare de 95 Euro/luna, suma retinuta din salariu

Cerinte

Cerinte: -experienta de 3 ani in zidarie -cunostinte de limba engleza sau germana si detinerea permisului de conducere reprezinta avantaj -seriozitate la locul de munca - deplasare cu masina personala Alte informatii: - cazarea este asigurata si gratuita de catre angajator - contractul se va incheia pe o perioada de minim 6 saptamani - se va lucra in echipe de cate 2 muncitori - la fiecare echipa un muncitor trebuie sa aiba cunostinte de limba Engleza sau Germana.

4 pozitii disponibile 11 persoane au aplicat deja