Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam o echipa de 3 Zidari ce vor lucra in Franta. Persoanele ideale trebuie: -sa fie activi, aiba conditie fizica pentru a putea cara materiale atunci cand e nevoie. -sa vorbeasca limba franceza la nivel conversational. -sa aiba permis de conducere categoria b. -sa fie apti pentru lucrul la inaltime pentru ca trebuie sa lucreze si pe schela sau scara cand e nevoie. -sa stie sa citeasca planuri, cotele, sa dea nivelul, sa traseze si sa taie materialul. Beneficii: Salarizarea de 1600 euro brut/luna. Cazarea in suma de 400 euro/luna va este oferita Gratuit. Transportul va este decontat in suma de 130 euro/drum. Posibilitatea de prelungire a contractului in functie de performante.

Cerinte

-veti executa lucrari de zidarie din caramida si bca; -veti lega fier, veti cofra, veti turna beton; -veti face deschideri pentru usi si geamuri, pavaje, pereti din piatra, garduri, fundatii, armatura, sape, tencuiala.

3 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja