Detalii loc de munca

Descrierea jobului

DB Work recruteaza zidari, lucratori generali pentru munca in constructii in Olanda. Cautam candidati femei si barbati in varsta de minim 18 ani. Experienta in domeniul constructiilor civile si industriale, cunoasterea limbii engleze si/sau germane - obligatoriu. Organizam cazarea, transportul, asigurarea medicala obligatorie. Nu percepem comisioane sau taxe pentru serviciile de recrutare si selectie si nici pentru prelucrarea si inregistrarea dosarului de angajat. Documente necesare inregistrarii dosarului: • Carte Identitate • carnet conducere (optional) • cont bancar euro • cazier fiscal Finante ori Registrul Agricol sau adeverinta de la Biroul de Evidenta a Populatiei din care sa reiasa adresa de domiciu sau cazier judiciar.

Cerinte

Experienta in domeniul constructiilor civile si industriale. Cunoasterea limbii engleze - nivel mediu. Nu percepem comisioane sau taxe pentru serviciile de recrutare si selectie si nici pentru prelucrarea si inregistrarea dosarului de angajat. Documente necesare inregistrarii dosarului: • Carte Identitate • carnet conducere (optional) • cont bancar euro • cazier fiscal Finante ori Registrul Agricol sau adeverinta de la Biroul de Evidenta a Populatiei din care sa reiasa adresa de domiciu sau cazier judiciar.

5 pozitii disponibile 56 persoane au aplicat deja