Detalii loc de munca - Franta

Descrierea jobului - Franta

Angajam pentru clientul nostru din Franta o echipa de doi zidari traditionali. Se lucreaza in santiere civile, unde se fac case din caramida. Candidatii ideali au experienta de minim 3 ani in Franta si Romania si sunt disponibili imediat. Responsabilitatile postului: Sa pregateasca mortarul, betonul si alte materiale de constructii; Sa masoare si sa ridice ziduri si pereti despartitori; Sa faca zidarie din: caramizi, BCA, piatra si boltari;

Cerinte

Experienta in domeniu de minim 3-4 ani in tara si in strainatate; Permis de conducere categoria B-pentru minim o persoana; Posibilitate de a merge cu masina personala- avantaj; Citire si interpretare planuri tehnice pentru minim 1 persoana din echipa; Experienta pe zidarie din caramida, caramida potherm, piatra, bca si boltari. Beneficii: Salarizare bruta de 1800 euro/luna/persoana; Cazare si transport Gratuite; Posibilitate contract pe termen lung.

2 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai