Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Firma germana , recrutam pentru santierele proprii zidar- structurist cu experienta in strainatate. Angajare cu carte de munca in Germania , asigurari sociale platite , somaj si pensie , SOKABau, BGbau.

Cerinte

Cerintele postului:  efectuarea lucrarilor de zidarie din caramida, BCA ,KS , piatra si zidarie aparenta .  realizarea cofrajelor pentru structuri; cunoasterea si interpretarea Planului de executie .  zidirea peretilor cu diferite materiale de constructii.  cunostinte de limba germana la nivel mediu pentru santier !!!  experienta in acest domeniu atat in tara cat si in strainatate;  calificare de zidar reprezinta un avantaj;  permis de conducere categoria B;  persoana autonoma si responsabila. Beneficii:  salarizare NETTO de 1400--1600 euro/luna;  cazare si transport asigurat;  posibilitate de prelungire a contractului de munca. Candidatii interesati isi pot completa CV-ul si il pot trimite, specificand postul pentru care aplica, la adresa e-mail: sau la numarul de fax: Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Scoala generala

Nivel minim de experienta necesara 2 - 3 ani

Limbi straine necesare Germana

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja