Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Cautam 2 Zidari incepand cu 1 MARTIE !! Firma Germana in Nürnberg , recruteaza pentru propriile santiere Zidari-structuristi , buni profesionisti , calitate si responsabilitate cu carte de munca in Germania , asigurari de munca platite , somaj , pensie , SokaBau BGBau . Multiple facilitati

Cerinte

Responsabilitatile sunt:  efectuarea lucrarilor de zidarie din caramida, BCA ,KS , zidarie aparenta si piatra;  zidirea peretilor cu diferite materiale de constructii.  realizarea cofrajelor metalice sau tego pentru structuri, turnare beton Cerintele postului:  cunostinte de limba germana la nivel mediu de intelegere in santier.  cunoasterea planului de executie si trasarea.  experienta in acest domeniu atat in tara cat si in strainatate;  calificare de zidar reprezinta un avantaj;  permis de conducere categoria B;  persoana autonoma si responsabila. Beneficii:  salarizare NETTO de 1400--1600 euro/luna;  cazare si transport asigurat;  posibilitate de prelungire a contractului de munca. Candidatii interesati isi pot completa CV-ul aici sau il pot trimite, specificand postul pentru care aplica, la adresa e-mail: sau la numarul de fax: Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Scoala generala

Nivel minim de experienta necesara 2 - 3 ani

2 pozitii disponibile 14 persoane au aplicat deja