Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Firma germana , recrutam pentru santierele proprii zidar- structurist cu experienta in strainatate. FARA COMISIOANE ! Angajare cu carte de munca in Germania , asigurari sociale platite , somaj si pensie , SOKABau, BGbau., Se poate recupera impozitul la final de an, se poate depune dosar pentru bani de copil ( 180 e / luna / copil ) Suntem interesati si de Ucenici zidari foarte tineri , la inceut de meserie, pentru formare.

Cerinte

Cerintele postului:  efectuarea lucrarilor de zidarie din caramida, BCA ,KS , piatra si zidarie aparenta .  calificare de zidar  persoana autonoma si responsabila.  cunostinte de limba germana la nivel incepator pentru santier !!! si dorinta de a invata.  permis de conducere categoria B; Beneficii:  cazare si transport asigurat; toate beneficiile angajatului cu carte de munca .  posibilitate de prelungire a contractului de munca. Candidatii ideali sunt tinerii absolventi de scoala profesionala constructii , cu cunostinte bune teoretice care doresc sa se califice in meseria de zidar intr-o firma Germana..

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 1 - 2 ani

2 pozitii disponibile 29 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai