Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Brains Consulting recruteaza pentru clientii sai: ZIDARI GERMANIA SI BELGIA Tara: Germania, bELGIA Localitate: REGIUNEA Antwerpen-Brussel-Gent Belgia si REGIUNEA Osnabrück-Hamburg Germania. Numar Locuri vacante: 20. Se vor forma echipe de 3-4 oameni! Tip contract: contract temporar de munca. Pot aplica la aceasta oferta si zidarii care sunt PFA (in cazul in care sunt inregistrati déjà ca si PFA). Durata contractului: contract minim 6 luni. Data preconizata a inceperii lucrului 1 noiembrie 2014. In perioada Sarbatorilor de Craciun si Anul Nou, nu se lucreaza. Contractul se poate reinnoi dupa cele 6 luni.

Cerinte

Tip post: Full time Nr. Ore lucrate/saptamana: 50 Salarizare: MINIM 10 EURO brut/ora Beneficii: cazare GRATUITA, 2 IN CAMERA, angajatorul inchiriaza o casa cu bucatarie, baie, etc Se va asigura transportul de la locul de munca la cazare. Transportul din Romania in Belgia sau Germania nu este asigurat (se suporta de angajat in parte). ATENTIE!!! VETI VENI LA LOCUL DE MUNCA CU UNELTELE PROPRII (MISTRIE) SI CU ECHIPAMENTUL DE PROTECTIE PROPRIU! Cerinte: Certificat de calificare – zidari + 1 recomandare Minim 1 an experienta Nivel conversational limba germane sau engleza (nivel A2). ATENTIE!!! Inainte de angajare se va sustine un interviu in limba Germana/Engleza cu angajatorul in care se verifica cunostintele conversationale ale candidatului.

20 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja