Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Job4Life cauta ZIDARI pentru partenerul sau din Olanda. Oferta salariala 15 euro/ ora lucrata brut - in functie de experienta si de nivelul la limba engleza; 415 euro NET/saptamana Candidatul ideal trebuie sa indeplineasca urmatoarele criterii: Experienta in domeniu 2ani+ Nivel la limba engleza sau germana- conversational Diploma de calificare (VCA este un plus) Permis de conducere - cat. B masina(un mare avantaj)

Cerinte

Candidatul ideal trebuie sa indeplineasca urmatoarele criterii: Experienta in domeniu 2ani+ Nivel la limba engleza sau germana- conversational Diploma de calificare (VCA este un plus) Permis de conducere - cat. B masina(un mare avantaj) Responsabilitati: Renovare, Intretinere, Reabilitare, Constructie. Beneficii: Contract de munca semnat si declarat in Olanda cu angajatorul pe o perioada nedetermina; Un mediu profesional de lucru; Cazarea, utilitatile asigurate de angajator GRATUIT Contract pe termen mediu/lung. Decontarea cheltuielilor de transport Romania- Olanda

4 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai