Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza doi zidari cofraje si un zidar finisor pentru o societate colaboratoare din Franta. -realizarea cadrului din beton armat (grinzi, cornise); -lucrul cu cofraje prefabricate din metal; -montarea schelelor si platformelor; -turnarea betonului in cofrajele de lemn; -asigurarea etansarii ermetice a cofrajelor cu ajutorul benzii adezive. Beneficii: -salarizare lunara bruta de pana la 1700 EURO; -cazare si transport; -contract de munca pe perioada determinata. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

-cunostinte medii de limba franceza; -experienta anterioara in citirea planurilor tehnice; -capacitatea de a lucra in echipa, dar si abilitatea de a lucra autonom; -experienta in domeniu atat in tara, cat si in strainatate (experienta in strainatate constituie un avantaj); -permis de conducere categoria B.

3 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja