Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Cautam zidari cu minima experienta pentru un angajator din Anglia. Se lucreaza in constructii civile, la constructia caselor si apartamentelor din zona Swindon, la aproximativ o ora si jumatate de Londra. Beneficii: -contract de munca pentru un an -plata se face cu 330 de lire/1000 de caramizi montate -salariul mediu lunar este cuprins intre 1400-1800 de lire, in functie de tipul lucrarii -cazare asigurata de angajator -asigurare de sanatate -program de lucru de luni pana vineri, de la 7:30 la 17:00 -posibilitate de ore suplimentare in weekend

Cerinte

Cerinte: -experienta minima in zidarie -nu se cer cunostinte de limba engleza, exista un translator si alti angajati romani -varsta minim 18 ani -seriozitate la locul de munca Program cu publicul: Luni-Vineri: 09:00-17:00

30 pozitii disponibile 14 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai