Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

NU SE PERCEP TAXE DE MEDIERE SAU COMISIOANE ! NU impunem si nici NU asiguram TRANSPORT din Romania inspre Germania ! Companie serioasa de recrutare si mediere, cauta urgent ZIDARI pentru o firma din Germania, pentru a lucra pe un santier de constructii civile, pe toata durata anului in curs (2016). Se ofera contract de munca legal, semnat direct in Germania cu angajatorul german! BENEFICIILE DUMNEAVOASTRA: - Contract de munca LEGAL pe o perioada determinata (toata durata anului in curs) - Loc de munca SIGUR si STABIL - Salarizare: 13 Euro brut/ora - Program de lucru: luni-vineri: 8-10 ore de munca; sambata optional, duminica liber. - Cazare asigurata CONTRA-COST - Asigurare medicala platita de catre angajator - Dreptul la alocatie pentru copii minori sau studenti - Dreptul la o locuinta (chirie) proprie in Germania. CERINTE: - limba germana nivel mediu de conversatie (nu este o conditie obligatorie, dar reprezinta un AVANTAJ) - experienta in domeniu - calificare (daca e cazul) - seriozitate, flexibilitate si capacitate de a lucra in echipa.

Cerinte

Companie serioasa de recrutare si mediere, cauta urgent ZIDARI pentru o firma din Germania, pentru a lucra pe un santier de constructii civile, pe toata durata anului in curs (2016). Se ofera contract de munca legal, semnat direct in Germania cu angajatorul german! BENEFICIILE DUMNEAVOASTRA: - Contract de munca LEGAL pe o perioada determinata (toata durata anului in curs) - Loc de munca SIGUR si STABIL - Salarizare: 13 Euro brut/ora - Program de lucru: luni-vineri: 8-10 ore de munca; sambata optional, duminica liber. - Cazare asigurata CONTRA-COST - Asigurare medicala platita de catre angajator - Dreptul la alocatie pentru copii minori sau studenti - Dreptul la o locuinta (chirie) proprie in Germania. CERINTE: - limba germana nivel mediu de conversatie (nu este o conditie obligatorie, dar reprezinta un AVANTAJ) - experienta in domeniu - calificare (daca e cazul) - seriozitate, flexibilitate si capacitate de a lucra in echipa.

20 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja