Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Pentru una dintre cele mai importante companii de construcții cu sediul in Saxonia, Germania, angajam pentru o poziție permanentă: Zugrav (m / w) Descreierea pozitiei: • Zugraveala interioara, tapet • Zugraveala exterioara, zugraveala fațade, întreținere fațade • Izolație • Renovari • Lucrări de reparații și întreținere

Cerinte

Profilul dumneavoastra: • Formare profesionala de zugrav finalizat cu succes si/ sau au mai mulți ani de experiență profesională • Persoana ambitioasa, cu orientare catre succes • Responsabilitate, diligență și munca în echipă • Persoana activa si dispusa la munca fizica • Disponibilitatea de calatorii (mai ales luni - joi, frecventa de lucru de asamblare în construcții uscate) • Abilități de comunicare in limba germana (nivelul A2) Oferta noasta: • Salariul brut pe ora este 11,05 Euro • Se luceaza 169 de ore pe lună (39 ore / săptămână) • Prime diferite legate de performanță (în funcție de disponibilitate, rezultate de construcții etc.) • Cazarea la șantier este pusa la dispozitie

10 pozitii disponibile 12 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai