Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Contract de munca pe perioada determinata de 12 luni. - executa lucrari de varuit, vopsit, gletuit, gips carton, respectand procedurile de lucru; - izoleaza zona in care lucreaza astfel incat sa nu afecteze spatiul din jur; - intocmeste necesarul de materiale astfel incat sa asigure continuitatea activitatii; - face propuneri de rezolvare a problemelor gasite; - raspunde de buna intretinere a echipamentelor de lucru; - respecta normele de protectia muncii si PSI; - realizeaza in mod corect depozitarea deseurilor rezultate.

Cerinte

- experienta in lucrari de amenajari interioare (zugravit, vopsit, gletuit, etc); - cunostinte solide de zugravit, vopsit, etc; - calificare Zugrav, Vopsitor, Ipsosar; - simt estetic foarte dezvoltat; - persoana responsabila si organizata; - persoana curata; - punctualitate si capabilitatea de a respecta termene Beneficii Oferite - pachet salarial atractiv - decont transport - tichete de masa - prime NU se asigura cazare. Salariul se discuta dupa interviu.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja