Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam personal calificat cu experienta in domeniul renovarilor caselor private si cladirilor industriale (interior & exterior) pentru o Firma din München, cu o vechime de peste 30 de ani in domeniu acesta,pentru posturile Zugravi –Vopsitori (20 de persoane). Responsabilitati -Zugravire in diferite culori , spatii interioare si fatade -Vopsirea de usi si ferestre, inclusiv rame -Pregatirea acestora precum: slefuire, vopsire cu grund, glet, etc. -Aplicare tapete diferite modele Cerinte: -Experienta in domeniu -Calificare in domeniu -Cunostinte de limba germana nivel A1-B1 -Permis de conducere -Seriozitate la locul de munca

Cerinte

Beneficii: Contract de angajare semnat direct cu angajatorul pe o perioada nederminata -Asigurare Medicala asigurata de catre angajator -Cazare asigurata de catre angajator -Salar in functie de experienta si cunostinte de limba germana intre 15-19 Euro Brut/ora -Programul de lucru este de Luni-Sambata a cate 40 ore pe saptamana, iar o data pe luna aveti posibilitatea sa primiti un sfarsit de saptamana prelungit, in cazul in care doriti sa mergeti pe scurt timp acasa. Daca sunteti interesati va rugam sa ne trimiteti cv+foto pe adresa de mail a firmei. Taxa consultanta :500 lei in momentul plecari .

Restrictii

Limbi straine necesare Germana

20 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja