Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Companie serioasa de recrutare, cauta urgent pentru o firma din Germania, ZUGRAVI disponibili de a pleca cu masina proprie, interesati de un contract de munca pe perioada nedeterminata care include toate drepturile in Germania. Calificarea nu este neaparat necesara! Beneficii: - Contract de munca pe perioada nedeterminata de timp - Salarizare: 10,10 Euro brut/ora - Se ofera 30 Euro/zi DIURNA din care se plateste chiria si hrana zilnica - Cazare asigurata - Asigurare medicala - Dreptul la o locuinta proprie in Germania - Dreptul la alocatie pentru copii minori CERINTE: - lb germana nivel mediu de conversatie - B1 - experienta in domeniu minim 3 ani - disponibilitate cu masina proprie OBLIGATORIU - flexibilitate, seriozitate si indemanare + spirit de echipa

Cerinte

Companie serioasa de recrutare, cauta urgent pentru o firma din Germania, ZUGRAVI disponibili de a pleca cu masina proprie, interesati de un contract de munca pe perioada nedeterminata care include toate drepturile in Germania. Calificarea nu este neaparat necesara! Beneficii: - Contract de munca pe perioada nedeterminata de timp - Salarizare: 10,10 Euro brut/ora - Se ofera 30 Euro/zi DIURNA din care se plateste chiria si hrana zilnica - Cazare asigurata - Asigurare medicala - Dreptul la o locuinta proprie in Germania - Dreptul la alocatie pentru copii minori CERINTE: - lb germana nivel mediu de conversatie - B1 - experienta in domeniu minim 3 ani - disponibilitate cu masina proprie OBLIGATORIU - flexibilitate, seriozitate si indemanare + spirit de echipa TARIF DE MEDIERE ZERO LA PLECARE!

20 pozitii disponibile 23 persoane au aplicat deja