Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Nu percepem niciun fel de tarif de mediere sau alte comisioane! NU impunem şi nici NU asigurăm TRANSPORT din România înspre Germania; plecările se fac pe cont propriu! BENEFICIILE DVS.: - loc de muncă sigur şi stabil - contract de muncă nedeterminat, direct cu angajator german - salariul pentru zugrav necalificat: 11 Euro brut/oră sau zugrav calificat (cu diplomă recunoscută în Germania): 14 Euro brut/oră; - cazare asigurată contra-cost - asigurare medicală - drepturi depline în Germania! LOCURILE DE MUNCĂ SUNT DISPONIBILE PENTRU ÎNCEPUTUL LUNII OCTOMBRIE!

Cerinte

- limba germană - nivel mediu de conversaţie - experienţă ca zugrav - calificarea în domeniu constituie un mare avantaj! - disponibilitate imediată pentru plecare - permis conducere - avantaj - cunoştinţe în aplicarea tapetului - avantaj - disponibilitatea cu maşina proprie reprezintă un avantaj personal! - seriozitate, spirit de echipă şi flexibilitate la locul de muncă.

10 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai